HAKKIMIZDA - Tamircim.com Vizyonu

 

 

VİZYONUMUZ :

 

Tamircim.com Uzmanlaştı Her Alanda Ülkemizde En İyi Olmakla Kalmayıp Uluslar Arası Alanda Sunduğumuz Hizmetin Bilimselliği Ve Kalitesiyle İlklerin İçinde Yer Alan Lider Olmanın Yanı Sıra Her Zaman Lider Kalmayı Başarabilen Bir Kuruluştur.

 

 

MİSYONUMUZ :

 

Tamircim.com Uzmanlaştığı Tüm Hizmetlerde Çağdaş Güvenilir Çevreye Duyarlı Müşteri Haklarına Saygılı Kaliteli Hizmet Veren Tüm Çalışanlarının Ve Üye Kuruluşlarının Eğitim İhtiyaçlarına Katkıda Bulunan Yenilikçi Ve Sürekli Kendini Geliştiren Öncü Bir Kuruluştur.

 

 

POLİTİKALARIMIZ :

 

Tamircim.com Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser Ve Paylaşır Müşterilerimize En İyi Servis,Bakım,Onarım.Destek Ve Satış Hizmetini Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Takım Anlayışını Benimser Ve Yaşatırız Çalışanlarımızın Ve Üye Kuruluşlarımızın Bilgi Becerilerini Artırır Geliştiririz. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi Ve Lider Bir Kuruluşuz. Uluslar Arası Standartlarda Servis Hizmeti Sunan Referans Bir Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.

 

 

Tamircim.com
Hasan ÖZGEN

 

 

Genel Koordinatör
Alto Grup

 

 

 


10079
12850 12355 12498 10956 12739

 
ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 517

KlimaStores | Klima Yetkili Servis
Copyright
© 2011 - Tamircim.com - ALTOGRUP Tüm Hakları Saklıdır

 

Tamircim.com
ÇAĞRI MERKEZİ

444 0 517