Akfel
-

Akfel Klima Servisi - Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

 

 

 

Akfel

 

 

Her türlü bilgiye ulaşmada, yani MÜŞTERİ HİZMETLERİ en hızlı ve doğru kaynak olmayı amaçlıyor.

444 0 517 arayın; profesyonel servis anlayışını yakından tanımış olacaksınız. 

Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor. 

Bu amaçla; teknik destek, kampanya detayı ve uygulamaları, gibi her türlü soru ve sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor. 

Ayrıca, sürekli yapılan anketlerle düzenli olarak müşteri memnuniyeti ölçüyoruz.  

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, alan kodu çevirmeden tek bir numarayla Tamircim.Com Çağrı Yönetim Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

Profesyonel Ekip 
Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır. 

Tam Donanımlı Servis Filosu 
Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmıştır. Ayrıca pek çok farklı yedek parçayı barındıran minik bir depo işlevini de görür. 

Orjinal Yedek Parça 
Servisimizde farklı markaların orijinal yedek parçaları mevcuttur. Ve değiştirilen her yedek parça 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Gece Servisi 
Artık, normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak bir nöbetçi acil servisimiz var. Pazar günleri 11:00-22.00, diğer günler 20:00-23:00 saatleri arasında Acil Nöbetçi Servis ekibi hizmet vermeyi sürdürecek. 

Hizmet Anlayışımız 

Servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi zor durumda bırakmamak amacıyla, yerine geçici olarak ikame ürün bırakılır. 

 
 Tamircim Çağrı Yönetim Merkezi 

 > Hizmetlerimiz 

 > Servis Noktalarımız

 > Kampanyalarımız

 > Online Servis ÇağırÇAĞRI MERKEZİ
.
444 0 517


 

GENERAL ELECTRICEn son teknoloji ile donatılmış servis araçlarımız gerekli yedek parça stokuna sahiptir.ElectraServisimiz hijyen konusunda çok titizdir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse mutlaka galoş giyilir.


ElectraHafta içi 19:00-22:00 Saatleri arasında servis hizmeti sağlıyoruzElectraUzun süreli tamir gerektiren ve servis atölyesine alınması zorunlu ürünlerde geçici olarak ikame ürün bırakıyoruz.ElectraMüşterilerimizden gelen arızalarla ilgili her türlü soru çağrı yönetim merkezimizdeki uzman ekip tarafından yanıtlanırElectraİstanbul’a yayılmış servis ağı
ElectraMüşteri memnuniyetini sürekli takip ediyoruz

 

Burada yer almayan diğer markaların tamir, bakım, onarım hizmetini vermekteyiz

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.


SERVİS ÇAĞIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  SORULARINIZ İÇİN UZMANLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ 444 0 517  
www.tamircim.com  
10079
12850 12355 12498 10956 12739

 
ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 517

KlimaStores | Klima Yetkili Servis
Copyright
© 2011 - Tamircim.com - ALTOGRUP Tüm Hakları Saklıdır

 

Tamircim.com
ÇAĞRI MERKEZİ

444 0 517